Biofach 2017: vartotojų poreikiai ir tendencijos

Vasario 15 – 18 dienomis po vienu stogu Niurnberge, Vokietijoje, didžiausioje pasaulyje ekologinių produktų parodoje „Biofach 2017“ rinkosi ekologiškos produkcijos gamintojai ir jos vartotojai iš viso pasaulio. Parodoje „Biofach 2017“ dalyvavę ekspertai teigia, kad ekologinių produktų poreikis pasaulyje nuolat auga.

Parodoje dalyvavę ir ekologiškus produktus iš kanapių pristatę UAB „Agropro“ darbuotojai pastebi, kad išlieka augalinės kilmės baltymų, mėsos pakaitalų, gėrimų be cukraus poreikis.

„Parodos metu pastebėjome, kad jau keletą metų vartotojų poreikiai lieka tokie patys. Žmonės ieško produktų, pakeičiančių mėsą, domisi daugiau baltymingumo turinčiu maistu. Maisto ir kosmetikos gamintojams pristatėme žaliavą iš ekologiškų pluoštinių kanapių: sėklas, miltus, proteiną ir aliejų. Šių žaliavų panaudojimo galimybės, gaminant tiek maisto produktus, tiek kosmetiką, yra beribės – tereikia kūrybiškumo. Šiuo metu pluoštinių kanapių žaliava daugiausiai naudojama makaronuose, maišoma su įvairiais miltais, užtepėlėse, majoneze pakeičia kiaušinį ir kt. Parodos metu pradėjome derybas su Italijos, Didžiosios Jungtinės Karalystės, Kanados, Olandijos, Vokietijos atstovais“, – pasakoja didžiausių ekologiškų pluoštinių kanapių augintojų Europoje UAB „Agropo“ vadovas Paulius Paršeliūnas.

Parodoje dalyvavo gamintojai iš Europos, Azijos, Afrikos, Pietų ir Šiaurės Amerikos. Po vienu stogu susirinko beveik 3 tūkst. dalyvių ir daugiau kaip 50 tūkst. lankytojų, besidominčių sveiku gyvenimo būdu bei ekologiškais maisto produktais.

UAB „Agropro“ priklauso UAB „ACME Grupei“. Bendrovė yra didžiausia pluoštinių kanapių augintoja, perdirbėja ir pardavėja Baltijos šalyse bei didžiausia ekologinių pluoštinių kanapių augintoja Europoje.


Leave a Comment