„Agropro“ semiasi idėjų ir dalinasi patirtimi BIOFACH 2018 parodoje Niurnberge

2018 m. vasario 14–17 d. Niurnberge, Vokietijoje, vyko viena didžiausių natūralaus maisto parodų pasaulyje – BIOFACH. Šiemet parodoje dalyvavo 2950 organiško maisto sektoriaus parodos dalyvių. Tarp jų ir UAB „Agropro“ – ekologiškų pluoštinių kanapių augintojai. Jau 4 metus iš eilės BIOFACH dalyvaujanti  „Agropro“ tikina, kad dalyvauti parodoje naudinga, nes tai didžiausia ekologiškų produktų augintojų, gamintojų ir platintojų paroda Europoje.

„Įmonė  jau ne pirmus metus dalyvauja šioje parodoje. Čia ieškome naujų rinkų, aptariame naujausios tendencijos ir ekologiškų produktų gamybos naujoves. Taip pat BIOFACH organizuojama daug informacinių renginių, konferencijų ir diskusijų apie rinkos poslinkius, apie ekologiškų produktų rinkos reguliavimą, naujas kryptis kitose šalyse – čia pasisemiame patirties, o kartu pasidaliname savąja“, – sako UAB „Agropro“ vadovas P. Paršeliūnas.

Kaip teigia BIOFACH organizatoriai, parodoje apie 50 000 lankytojų ieško sveikesnio gyvenimo būdo įkvėpimo ir palaikymo. Pasak „Agropro“ vadovo, čia dalyvauti skatina įsipareigojimas esamiems ir potencialiems parteriams. Be to, čia akivaizdžiai galima įsitikinti, kaip plečiasi ekologiškų produktų rinka ir aukštos kokybės produktų poreikis. „Pastebime, kad kanapgrūdžių vartojimas didėja visame pasaulyje. Taip pat daugėja kanapių augintojų ir produktų perdirbėjų, tačiau mūsų įmonė mato puikias perspektyvas šioje srityje. Mes esame užsitikrinę patikimą reputaciją, nes gaminame aukštos kokybės produkciją iš sertifikuotų ekologinių kanapgrūdžių, užaugintų ES, mums kontroliuojant būsimą žaliavą dar ekologiniuose ūkiuose“, – tvirtina P. Paršeliūnas.

UAB „Agropro“ vadovas dalyvavimą parodoje vertina pozityviai. Čia surengta nemažai susitikimų su esamais ir galimais partneriais. Užmegzta naudingų kontaktų, taip pat pasirašytos palankios tiekimo sutartys su klientais iš Austrijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos ir Belgijos.


Leave a Comment