Ekologiškos pluoštinės kanapės susilaukė dėmesio Šanchajuje

UAB „Agropro“ gaminami produktai iš ekologiškų pluoštinių kanapių buvo pristatyti parodoje „SIAL CHINA 2016“. Tai didžiausia maisto pramonės inovacijų paroda Azijoje, kur susirenka beveik 3 tūkst. dalyvių, per kelias dienas parodą aplanko 66 tūkst. lankytojų.

Parodoje šalys iš viso pasaulio (Prancūzijos, Nyderlandų, Australijos, Turkijos, Indijos Lenkijos, Pietų Korėjos ir kt.) pristatė novatoriškus sprendimus, naudojamus maisto pramonėje, dalinosi savo sėkmės istorijomis, kaip kurti sveikesnius, didesnę pridėtinę vertę turinčius produktus, geriau išnaudoti gamtos išteklius, kurti tvaresnę ir veiksmingesnę maisto sektoriaus grandinę, ieškojo maisto žaliavų ir maisto produktų plėtros galimybių bei kt.

Kinija yra pasaulyje didžiausia eksportuotoja. Per 2014 metus šios šalies eksportas siekė daugiau kaip 2,3 mlrd. dolerių. Pastaruoju metu Kinija domisi aliejaus, medvilnės, grūdų ir kt. rinkomis. Šalyje skaičiuojama, kad maisto pramonė – sektorius, kuris auga sparčiausiai, – 20 proc. per metus.

SIAL CHINA 2016     SIAL CHINA 2016 4


Leave a Comment