PKAA – parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2015″

Šių metų spalio 2-4 dienomis Kauno Žalgirio arenoje vyksiančioje parodoje “Rinkis prekę lietuvišką 2015” dalyvaus Pluoštinių kultūrų augintojų asociacijos nariai UAB “Borela”.

Parodoje bus pristatoma Lietuvoje gaminama produkcija ir teikiamos paslaugos. UAB „Borela” pristatys pluoštinių kanapių produkciją: aliejų, proteiną, lukštentas sėklas, miltus.

“Ši paroda yra svarbi Lietuvos rinkai, nes tai yra tik lietuviškų prekių pristatymas. Mes esame lietuviškų prekių, konkrečiai tai Lietuvoje užaugintų ekologinių pluoštinių kanapių  ir jų produktų platintojai, tad tikimės sulaukti daug dėmesio, nes žmonės vis labiau domisi pluoštinių kanapių teikiama nauda ir panaudojimu”- sprendimą dalyvauti parodoje komentuoja UAB „Borela” direktorė Ieva Giedraitienė.

Kauno Žalgirio arenoje spalio mėnesį savo Lietuvoje gaminamus produktus ir teikiamas paslaugas pristatys 150 dalyvių, atstovaujančių vieną iš parodos temų: lengvoji pramonė, statybų pramonė ir maisto pramonė. Daugiau informacijos apie parodą galima rasti čia.

UAB "Borela"


Comments

Kerryn

Yeah that’s what I’m talking about bab-y-nice work!


Leave a Comment