UAB „Agropro“ dalyvaus parodoje „BIOFACH 2016”

Vasario 10-13 dienomis Vokietijos mieste Niurnberge vyksiančioje parodoje „BIOFACH 2016” dalyvaus ir vienintelė sertifikuotų ekologiškų kanapių augintoja ir perdirbėja iš Lietuvos, UAB „Agropro“.

„BIOFACH“ – didžiausia ekologiško maisto produktų paroda pasaulyje, vykstanti dvidešimt septintus metus iš eilės ir pritraukianti tūkstančius dalyvių ir lankytojų. Parodos dalyviai – ekologiško maisto, gėrimų ir ne maisto produktų gamintojai bei atstovai.

„Parodos metu pristatysime vienintelius lietuviškus sertifikuotus ekologiškų kanapių produktus. Ekologiškas produktas – tai ne tik ženklas ant etiketės, tai kokybės ir atsakingo žemės išteklių naudojimo garantija. Į šią parodą susirenka svarbiausi ekologiškų produktų rinkos atstovai, tad kaip ir kasmet – tikimės užmegzti naudingus santykius, reikalingus tolimesniam verslo vystymui bei pabendrauti su esamais partneriais.“ – pasakoja UAB „Agropro“ direktorius Paulius Paršeliūnas.

Įmonė, kartu su jungtine ekologiškų produktų gamintojų ir atstovų komanda iš Lietuvos, bus įsikūrusi 558 stende, 4 salėje.

LT


Comments

Barbi

You’ve imsepserd us all with that posting!


Leave a Comment